Czy można pobrać wersję demo programu R2księga? Tutaj się dowiesz

W każdej firmie bardzo ważny jest dobrze działający program księgowy, który będzie zapewniał sprawną i bezproblemową obsługę czynności księgowych. Polski ustawodawca dopuszcza zmianę programu i systemu finansowo-księgowego w czasie roku rozliczeniowego, ale system trzeba najpierw przetestować, by sprawdzić, czy generowane dokumenty będą podobne do dotychczasowych. Jeśli myślimy o programie R2księga, trzeba zamówić wersję demo.

Czy program R2księga jest dobry? Czy warto zamówić wersje demo?

Program R2księga pozwala na oszczędność czasu i mniejsze ryzyko pomyłki podczas rozliczeń z organami podatkowymi, a także szybkie wypełnianie deklaracji podatkowych PIT i VAT. Możemy zdecydować, czy chcemy korzystać z podstawowej wersji demo, czy też takiej rozbudowanej o dodatkowe moduły. W wersjach pełnych dostępne są aplikacje umożliwiające automatyczne wysyłanie deklaracji podatkowych, automatyczne księgowanie odpisów amortyzacyjnych czy też wsparcie dla transakcji zagranicznych. Program jest tak prosty i intuicyjny, że praca na nim jest przyjemna, gdyż system ma przejrzysty interfejs. Ponadto prosta obsługa sprawia, że nauczymy się jej bardzo szybko, a będziemy pracować efektywnie, gdyż w programie nie ma potrzeby wpisywania żadnych skomplikowanych danych. Dekrety księgowe generowane są automatycznie na podstawie utworzonych wcześniej wzorców, co pozwala na optymalizację struktur zatrudnienia w firmie. Można także kompleksowo rozliczyć właścicieli firm, ujmując dochody z kilku źródeł.

Czytaj również  Jak złożyć pierwszy JPK-VAT? Podpowiadamy!

Wersja demo programu? Jak ją zdobyć?

Program R2księga to program do prowadzenia księgowości, który umożliwia rejestrowanie dokumentów księgowych, w tym faktur VAT i poleceń księgowych. Przy jego pomocy można naliczyć deklaracje VAT, PIT i CIT, a także dopełnić obowiązków finansowych, przesyłając JPK_VAT. Program księgowy wyposażony jest w moduły ewidencji środków trwałych i wyposażenia oraz w system podpowiedzi i przypomnień, które ułatwią nam pracę. Ważne jest także, że system jest elastyczny, więc dostosowuje się do wielu branż. Z jego obsługą poradzą sobie nawet początkujące osoby, bo jest prosta i intuicyjna. Program nie jest drogi, ale zanim go kupimy, można skorzystać z wersji demo, która ma wszystkie możliwości pełnej wersji, a jedynym ograniczeniem jest, że po upływie 60 dni od instalacji nie możemy drukować plików oraz eksportować danych. Ograniczenie to nie pojawi się, jeśli wprowadzimy nie więcej niż 5 wpisów w miesiącu. Bezpłatną wersją możemy pobrać ze strony producenta wraz z aktualizacją. Jeśli wolimy, można również poprosić o przesłanie pocztą bezpłatnej płyty z CD z wersją demo programu; wystarczy wypełnić formularza na witrynie.
Obsługa programu zazwyczaj jest prosta i intuicyjna, a by się o tym przekonać, wystarczy ze strony producenta zamówić wersję demo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *